Lefkada - půjčovna skútrů a motocyklů

Půjčovna skútrů a motocyklů Lefkada

nejlepší služby na ostrově Lefkada

Tel: viz. Kontakty, Email: pujcovna@lefkada-pujcovna.cz


 1. MOTOCYKLY

 2. SKÚTRY

 3. MOPEDY

 4. ČTYŘKOLKY

 5. KOLA

 

Důležité: Moto je závazně rezervováno až v okamžiku, kdy Vám zašleme potvrzovací email. Prosím, dobře si níže zadávaný email zkontrolujte. Také prosíme o vyplnění telefonního čísla, na kterém Vás můžeme kontaktovat v případě nejasností nebo potřeby upřesnění místa doručení. Potvrzovací email bude obsahovat přesnou dobu doručení a vrácení auta, cenu za celou zápůjčku a další upřesňující informace.

Kontrola objednávky

Níže je souhrn Vaší rezervace a konečná cena. Zkontrolujte prosím údaje.


Kdy a jak Vám rezervaci potvrdíme?

Rezervace potvrzujemne zasláním emailu na Vámi uvedenou adresu. Obvykle jsme schopni potvrdit rezervaci do druhého dne, v hlavní sezoně nebo zimní sezoně to mohou být i dny tři. Pokud máte k Vaší rezervaci dotazy, jsme Vám dispozici na českém telefonním čísle 725 471 327 nebo na emailu pujcovna@lefkada-skutry.cz

Základní podmínky a důležité informace

 • Všechny dopravní prostředky jsou plně pojištěné proti odpovědnosti za způsobené škody. Případné škody na zapůjčeném vozidle hradí nájemce. Plné pojištění za škody na dopravním prostředku včetně pojištění proti kráděži je možné za příplatek 3 Euro / den. Pojištění nezahrnuje zdravotní pojištění řidiče a spolujezdce.
 • Nájemce se zavazuje jezdit podle dopravních předpisů. Všechny pokuty a postihy jsou placeny řidičem
 • Pojištění se vztahuje pouze na jméno řidiče ve smlouvě. Pokud řídí někdo jiný, než je uveden ve smlouvě, pojištění není platné.
 • V případě, že se chcete vydat mimo ostrov Lefkada, musíte mít povolení naší kanceláře.
 • Pohonné hmoty jsou placeny nájemcem.
 • Rezervace je platná pouze v případě zaplacení zálohy na doručení ve výši 10 % z celkové částky. Vámi vybrané moto nebo skútr Vám přivezeme téměř kamkoliv po Lefkadě a záloha na převzetí auta ve výši 10% z půjčovného slouží k vyloučení falešných rezervací a blokací. Zálohu Vám odečteme od celkové částky k zaplacení, takže na místě zaplatíte obsluze o to méně. Záloha se platí v českých korunách na normální korunový účet zde v ČR. Pro zaplacení může využít jakýkoliv způsob převodu - internetbanku, mobil banku, klasický platební příkaz...
 • Stornopoplatky - pokud rezervaci zrušíte méně, než 5 dní před začátkem, záloha se nevrací.
 • Na ostrově Lefkada poskytujeme asistenci 24 hodin denně.
 • Rezervace je vždy na skupinu, ne na konkrétní typ. Pokud to půjde, přivezeme požadovaný typ, ale vždy garantujeme pouze skupinu. Pokud by se stalo, že bychom neměli požadovanou skupiny, přivezeme bez doplatku skupinu lepší.
 • Za ztrátu klíčků je účtován popatek 15 Euro.

 


Lefkada počasí - předpověď počasí na Lefkadě

Lefkada počasí

předpověď počasí
na 14 dní


lefkada map