Půjčovna skútrů, motocyklů a čtyřkolek Lefkada SANTAS

Půjčovna skútrů, motocyklů a čtyřkolek Lefkada SANTAS je nejdéle fungující a nejzkušenější půjčovnou na Lefkadě. Naše dopravní prostředky půjčujeme již téměř 30 let a za tu dobu se z nás stala půjčovna, která je schopna nabídnout kombinaci prvotřídního servisu a těch nějlepších cen.

Společnost Lefkada - půjčovna skútrů, motocyklů a čtyřkolek se specializuje na pronájem spolehlivých skútrů, motocyklů a čtyřkolek od vybraných světoznámých výrobců. Všechny naše dopravní prostředky jsou ve vynikajícím stavu, stará se o ně tým profesionálních mechaniků se zkušenostmi z tak náročného provozu, jako je právě půjčovna. Kvalitní a spolehlivé skútry, motocykly a ATV jsou naší hlavní prioritou.

Komunikace

Veškeré zajištění zápůjčky včetně případné komunikace při problémech jako je třeba dopravní nehoda, je možné řešit v českém jazyce. A samozřejmě, i anglicky a řecky. V případě problémů nás můžete v českém jazyce kontaktovat 24 hodin denně.

Přistavení a vyzvednutí skútrů. motocyklů a čtyřkolek

Sídlíme v hlavním městě Lefkada, ale to není důležité. Skútry, motocykly i čtyřkolky Vám zdarma přivezeme až k Vašemu ubytování a zase si pro něj k Vašemu ubytování přijedeme. Stačí vyplnit rezervační formulář, potvrdit rezervaci a my v požadovaný den a v požadovanou hodinu přijedeme za Vámi. Nabídka na doručení zdarma platí pro letoviska téměř všechna letoviska.

Provozovatel půjčovny:

Evagelios Santas

Paralia Lefkada

AFM 017224061

 

 

Sídlo společnosti
Výstava skútrů
Naše kancelář
Lefkada - půjčovna

Někteří naši zaměstnanci mluví česky, ostatní pak i anglicky, všichni Vám rádi kdykoliv poskytnou požadované informace a veškerou pomoc, kteru byste mohli potřebovat.

Silniční asistenci zajišťujeme vybaveným servisním nákladním vozidlem, které nám umožňuje nejen libovolnou opravu, ale i okamžitou výměnu dopravního postředku za jiný po celé Lefkadě.lefkada moto rental

Ukázka z naší nabídky:

Na celou nabídku a ceny se můžete podívat na stránce Modely a ceny


Suzuki DL650 V-strom
Suzuki DL650 V-strom Nejlepší ceny
Piaggio Beverly 350
Piaggio Beverly 350 Nejlepší ceny
Yamaha XT660
XT660 Nejlepší ceny
TGB BLADE 325
TGB BLADE 325 Nejlepší ceny

Cena vždy zahrnuje

 • Neomezené kilometry
 • Nonstop asistence po celé Lefkadě
 • Evropské pojištění
 • Helmy
 • Zámek
 • Doručení zdarma po celé Lefkadě
 • Úložné boxy u většiny modelů
 • Sedadlo spolujezdce
 • Pojištění (klikněte pro detaily)
 • Silniční mapu Lefkady
 • 10 % slevy mimo sezonu

O ostrově Lefkada

Ostrov Lefkada nabízí nejkrásnější světové scenérie, které nikdy nezapomenete. Využijte příležitosti si projet zelená údolí a překrásné horské masivy, navšvtivte jedny z nejúžasnějších pláží - z Lefkady odjete, ale vzpomínky na Vaše výlety Vám zůstanu již navždy.

O společnosti

SANTAS MOTORBIKE RENTALS je jedna z nejzkušenějších a nejlepších půjčoven na celé Lefkadě, nabízíme kvalitní a udržované modely od malých skútrů přes silniční i terénní motocykly až po velké čtyřkolky.

Služby

Kromě nadstandardího přístupu a poradenství už při rezervaci Vám nabízíme i nonstop asistenci - ať už budete mít nějaké problémy nebo třeba nehodu, stačí kdykoliv zavolat a postaráme se o Vás. Doručení po celé Lefkadě v ceně je také samozřejmostí.

Kontakt

Jsme zde pro Vás i ve Vašem rodném jazyce. Kontaktovat nás můžete kdykoliv, česky mluvící pracovník Vám pomůže v případě jakýchkoliv problémů.
E: pujcovna@lefkada-skutry.cz
Telefon +420 725 471 327