Lefkada - tipy na výlety


LEFKAS ISLAND SANTAS TOUR MAP

Pro nejlepší poznání Lefkady navrhujeme tři základní trasy:


1. Západní trasa: (Lefkada město, Tsoukalades, pláž Pefkoulia, Agios Nikitas, pláž Kathisma, Kalamitsi, Athani, pláž Egremni, Pláž Porto Katsiki, mys Doukato a maják Akratas.) Délka: 1 den.

2. Horská trasa: (město Lefkada, vesnička Lazarata, Karya, Eglouvi, American A.B., kostel Agios Ilias , Vafkeri, vodopád, Nydri.) Délka: půl dne

3. Východní trasa: (město Lefkada, Kariotes, Lygia , Nikiana, Nydri, Vlycho, Geni, pláž Poros, Syvota, zátoka Vasiliki) Délka: 1 den

Pokud budete mít čas a chuť, určitě do svých výletů zařaďte ještě ostrov Meganissi, stojí za to. Mezi další cíle mimo ostrov Lefkada pak patří ještě nádherná řecká pevnina, ale to už bych chtělo spíše auto, na skútr nebo čtyřkolku je to přeci jen trochu daleko.

Další tipy a výlety:

Lefkada je relativně velká a je na ní spousta krásných míst. Najdete zde jak překrásné zelené vnitrozemí s potorky a vodopády, tak i jedny z nejkrásnějších pláží v Řecku. Pro konkrétní rady a detailní popisy jednotlivých zajímavostí doporučujeme stránky Pláže Lefkady a přírodní zajímavosti na Lefkadě. Pokud byste váhali, zda Vám na to vše opravdu stačí jen skútr

nebo čtyřkolka, podívejte se ještě na nabídku aut. Doporučujeme společnost Aris Lefkada - půjčovna aut, která nabízí veškeré služby i v češtině a jsou na ně jen samé dobré recenze.

 

Sídlo společnosti
Výstava skútrů
Naše kancelář
Lefkada - půjčovna

Někteří naši zaměstnanci mluví česky, ostatní pak i anglicky, všichni Vám rádi kdykoliv poskytnou požadované informace a veškerou pomoc, kteru byste mohli potřebovat.

Silniční asistenci zajišťujeme vybaveným servisním nákladním vozidlem, které nám umožňuje nejen libovolnou opravu, ale i okamžitou výměnu dopravního postředku za jiný po celé Lefkadě.lefkada moto rental

Ukázka z naší nabídky:

Na celou nabídku a ceny se můžete podívat na stránce Modely a ceny


Suzuki DL650 V-strom
Suzuki DL650 V-strom Nejlepší ceny
Piaggio Beverly 350
Piaggio Beverly 350 Nejlepší ceny
Yamaha XT660
XT660 Nejlepší ceny
TGB BLADE 325
TGB BLADE 325 Nejlepší ceny

Cena vždy zahrnuje

 • Neomezené kilometry
 • Nonstop asistence po celé Lefkadě
 • Evropské pojištění
 • Helmy
 • Zámek
 • Doručení zdarma po celé Lefkadě
 • Úložné boxy u většiny modelů
 • Sedadlo spolujezdce
 • Pojištění (klikněte pro detaily)
 • Silniční mapu Lefkady
 • 10 % slevy mimo sezonu

O ostrově Lefkada

Ostrov Lefkada nabízí nejkrásnější světové scenérie, které nikdy nezapomenete. Využijte příležitosti si projet zelená údolí a překrásné horské masivy, navšvtivte jedny z nejúžasnějších pláží - z Lefkady odjete, ale vzpomínky na Vaše výlety Vám zůstanu již navždy.

O společnosti

SANTAS MOTORBIKE RENTALS je jedna z nejzkušenějších a nejlepších půjčoven na celé Lefkadě, nabízíme kvalitní a udržované modely od malých skútrů přes silniční i terénní motocykly až po velké čtyřkolky.

Služby

Kromě nadstandardího přístupu a poradenství už při rezervaci Vám nabízíme i nonstop asistenci - ať už budete mít nějaké problémy nebo třeba nehodu, stačí kdykoliv zavolat a postaráme se o Vás. Doručení po celé Lefkadě v ceně je také samozřejmostí.

Kontakt

Jsme zde pro Vás i ve Vašem rodném jazyce. Kontaktovat nás můžete kdykoliv, česky mluvící pracovník Vám pomůže v případě jakýchkoliv problémů.
E: pujcovna@lefkada-skutry.cz
Telefon +420 725 471 327