Lefkada - půjčovna skútrů a motocyklů

Půjčovna skútrů a motocyklů Lefkada

nejlepší služby na ostrově Lefkada

Tel: viz. Kontakty, Email: pujcovna@lefkada-pujcovna.cz


  1. MOTOCYKLY

  2. SKÚTRY

  3. MOPEDY

  4. ČTYŘKOLKY

  5. KOLA

 Půjčovna skútrů, motocyklů a čtyřkolek Lefkada SANTAS
je nejdéle fungující a nejzkušenější půjčovnou na Lefkadě.

Naše dopravní prostředky půjčujeme již téměř 30 let a za tu dobu se z nás stala půjčovna, která je schopna nabídnout kombinaci prvotřídního servisu a těch nějlepších cen.

Společnost Lefkada - půjčovna skútrů, motocyklů a čtyřkolek se specializuje na pronájem spolehlivých skútrů, motocyklů a čtyřkolek od vybraných světoznámých výrobců. Všechny naše dopravní prostředky jsou ve vynikajícím stavu, stará se o ně tým profesionálních mechaniků se zkušenostmi z tak náročného provozu, jako je právě půjčovna. Kvalitní a spolehlivé skútry, motocykly a ATV jsou naší hlavní prioritou.

Veškeré zajištění zápůjčky včetně případné komunikace při problémech jako je třeba dopravní nehoda, je možné řešit v českém jazyce. A samozřejmě, i anglicky a řecky. V případě problémů nás můžete v českém jazyce kontaktovat 24 hodin denně.

Adresa a kontakty

Pro informace ohledně půjčování aut prosíme o respektování níže uvedené provozní doby. Informace o dostupnosti je možné poskytnout pouze na základě vyplněného rezervačního formuláře, ne telefonicky.

Obecné informace ohledně půjčování aut a podmínek:
Po - Ne 9:00 - 19:00: Telefon 725 471 327

Hotline pro klienty na Lefkadě, kteří mají zapůjčené auto:
Nonstop tel +420 725 471 327

Rezervace:
Rezervace jsou možné pouze vyplněním rezervačního formuláře, telefonické rezervace nejsou možné.

 

Sídlíme v hlavním městě Lefkada, ale to není důležité. Skútry, motocykly i čtyřkolky Vám zdarma přivezeme až k Vašemu ubytování a zase si pro něj k Vašemu ubytování přijedeme.

Stačí vypnit rezervační formulář, potvrdit rezervaci a my v požadovaný den a v požadovanou hodinu přijedeme za Vámi. Nabídka na doručení zdarma platí pro letoviska téměř všechna letoviska.

 

 

Provozovatel půjčovny:

Evagelios Santas
Paralia Lefkada
AFM 017224061

 

 


Lefkada počasí - předpověď počasí na Lefkadě

Lefkada počasí

předpověď počasí
na 14 dní